START OSK

PRAWOJAZDY.TOPKRAK.PL
M I E J S C E   N A   R E K L A M Ę
SZKOŁY JAZDY (232)
AKTUALNOŚCI
Prawo jazdy w Anglii UK
Polskie prawo jazdy uprawnia do prowadzenia pojazdów w Anglii (UK) tak jak we wszystkich krajach UE.

Mord Kraków ul. Koszykarska
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego nie zmieniając lokalizacji zmienił adres.
::.. START OSK
 START OSK
al. Pokoju 4
31-548 KRAKÓW
tel. 12 411 94 83
START OSK

Ośrodek prowadzi kursy na prawo jazdy, naukę jazdy oraz zajęcia z doskonalenia techniki jazdy samochodem osobowym.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w poniedziałki i czwartki godz.17.00 w salach wykładowych XIII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie przy ul. Sądowej 4.

Dzięki tym wykładom, wiedza teoretyczna z zakresu umiejętności i techniki prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz obowiązującego prawa o ruchu drogowym, jest przyswajana przez słuchaczy łatwo, szybko i przyjemnie.

Zajęcia praktyczne prowadzone pod kierunkiem instruktorów, którzy uczą w sposób bezstresowy umiejętności prowadzenia samochodu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na technikę i bezpieczeństwo jazdy.

Jazdy w ruchu miejskim oraz na placu manewrowym są realizowane na samochodach osobowych Fiat Punto, Nissan Micra oraz Chevrolet Aveo w godzinach dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów.

Kursantom oferuje się możliwość przyjęcia indywidualnego toku nauczania, profesjonalnych wykładowców i instruntorów, dostęp do pomocy dydaktycznych oraz bardzo atrakcyjne ceny.

  << poprzednia szkołaSTACH O.S.K.   następna szkoła >>Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Łączności w Krakowie
 
START OSK
© PrawoJazdy.TopKrak.pl