Prawo jazdy Olkusz

PRAWOJAZDY.TOPKRAK.PL
M I E J S C E   N A   R E K L A M Ę
SZKOŁY JAZDY (232)
AKTUALNOŚCI
Prawo jazdy w Anglii UK
Polskie prawo jazdy uprawnia do prowadzenia pojazdów w Anglii (UK) tak jak we wszystkich krajach UE.

Mord Kraków ul. Koszykarska
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego nie zmieniając lokalizacji zmienił adres.
::.. OSK WOŻONKO
 OSK WOŻONKO
ul. E. Orzeszkowej 7/1
32-300 Olkusz
tel. 32 754 83 86
tel. kom. 793 023 082
OSK WOŻONKO

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego wybrać akurat nasz ośrodek. Odpowiedź jest bardzo prosta:

 • Nie masz jeszcze całej kasy? Nie pali się! Raty 0% podczas trwania kursu!
 • W szkole nie dość, że karzą się uczyć, to jeszcze chcą, żeby za książki płacić! U nas jest inaczej- materiały szkoleniowe masz GRATIS!
 • Mieszkasz pod Olkuszem i nie lubisz poruszać się rozklekotanymi autobusami, busami i innymi pojazdami podobnego pokroju? My też nie. Jazdy zaczynają się i kończą pod Twoim domem!
 • Asfaltowy i prosty plac manewrowy mieści się tuż za II LO!
 • Jesteś rannym ptaszkiem? A może nocnym markiem? Dla nas to bez różnicy- godziny jazd ustalisz sam!
 • Ile osób, tyle charakterów. Ośrodek szkolenia to nie taśma produkcyjna, dlatego też do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie!
 • Chcesz poćwiczyć manewry z tatą, kolegą, czy starszym bratem? Nie ma sprawy! Będąc naszym kursantem możesz korzystać bezpłatnie z naszego placu!
 • Za Marcinem Giertychem powtarzamy: zero tolerancji dla rutyny i robienia kursantów w balona!
 • Promocyjne ceny dla pierwszych kursantów!
 • Sprawdź koniecznie dział promocje!


OSK WOŻONKO zapewnia szkolenia w zakresie kategorii A, A1 oraz B.

I tak:
 • Kategoria A. Uprawnia do kierowania motocyklami, którymi można się już pochwalić przed dziewczynami (przed mężczyznami również- kobieta na motocyklu to jest to!). Mając tę kategorie możemy prowadzić wszystkie jednoślady o jakich zamarzymy. Ograniczeniem jednak jest wiek. Bój o prawo jazdy tej kategorii możemy rozpocząć mając co najmniej 17 lat i 9 miesięcy (3 miesiące przed ukończeniem 18stki!).
 • Kategoria A1. Daje nieco mniejsze możliwości. Aczkolwiek można się o nią starać zanim jeszcze dziewczyny zaczną mieć takie wymagania jak super mocny ścigacz. Jeżeli jesteś osobą, która ma co najmniej 15 lat i 9 miesięcy oraz czujesz, że wolność, wiatr we włosach i muchy między zębami to jest czego potrzebujesz to ta oferta jest dla Ciebie. Musisz tylko jeszcze przekonać rodziców, gdyż ich zgoda w tym przypadku jest niezbędna. Jako posiadacz tej kategorii będziesz mógł poruszać się motocyklami o pojemności nie przekraczającej 125 cm3 oraz mocy nie większej niż 11 kW. Co więcej! Jeżeli posiądziesz już te uprawnienia to czeka Cię bardzo uproszczona droga po prawko kategorii A. Wystarczy Ci tylko 10 godzin praktyki oraz egzamin obejmujący tylko praktyczne zagadnienia.
 • Kategoria B. Uprawnia do kierowania osobówkami. Dodatkowo dzięki tej kategorii będziesz mógł pośmigać sobie "traktorem" (fachowo- ciągnikiem rolniczym!) oraz ciągnąć za pojazdem przyczepę (o ile jest ona lżejsza od masy własnej samochodu, a masa tego zespołu nie przekracza 3,5 tony). Jeżeli marzysz, aby móc w końcu wypróbować zza kierownicy "zimnego łokcia", albo czujesz w sobie małego Robusia Kubice to nie masz się nad czym zastanawiać!


  << poprzednia szkołaOSK Włodek   następna szkoła >>Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców NOWY
 
Nauka jazdy Olkusz
© PrawoJazdy.TopKrak.pl